Nowe samochody SSANG YONG w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Dopłacamy 50% do ubezpieczenia
Jeżeli zdecydujesz się na finansowanie VEHIS, zyskasz nawet 50%* dofinansowania do ubezpieczenia komunikacyjnego w pierwszym roku składkowym.

*do 2% wartości samochodu

Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 1 300 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka SsangYong

SsangYong to stosunkowo młody producent SUV-ów, który wywodzi się z Południowej Korei. Nazwa marki oznacza w dosłownym tłumaczeniu „bliźniacze smoki”, stanowiące ważny symbol Azji.

Historia SsangYonga rozpoczęła się w 1954 roku — wówczas marka zajmował się produkcją ciężarówek, autobusów i pojazdów o specjalnym przeznaczeniu, działając jako dwie firmy: Ha Dong-hwan Motor Workshop i Dongbang Motor Co. To ich połączenie w 1963 roku dało początek marce, która od 1986 roku funkcjonuje oficjalnie jako SsangYong.

Firma przez lata zdobywała doświadczenie w produkcji samochodów osobowych — m.in. produkując pojazdy Jeep dla amerykańskiej armii czy współpracując z Daimler-Benz, który wykupił 5% akcji spółki, rozpoczynając tym samym okres jej dynamicznego rozwoju.

Historia marki SsangYong to także liczne współprace, fuzje i przejęcia — w tym połączenie z Grupą Daewoo, przejęcie 51% akcji marki przez chińskiego producenta SAIC czy finalny zakup SsangYonga w 2022 przez południowokoreański koncern KG Group.

Modele SsangYong - oferta leasingowa VEHIS

Dziś SsangYong to szeroki wybór atrakcyjnych cenowo modeli SUV-ów i pick-upów, cenionych przez klientów za funkcjonalne i bogate wyposażenie — w tym to, z zakresu bezpieczeństwa i systemów asystujących kierownicy. Pojazdy marki są zaprojektowane zgodnie ze współczesnymi standardami, a przy tym oferują stosunkowo niską cenę i 5-letnią gwarancję, co jest najlepszym potwierdzeniem jakości tych koreańskich samochodów.

Podstawowym modelem jest Tivoli, czyli mierzący 422,5 cm długości kompaktowy SUV. Dostępny jest on z 1,5-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 163 KM, a do wyboru jest skrzynia biegów (6-biegowa manualna lub automatyczna) oraz napęd, który przekazywany może być tylko na przednie lub na wszystkie cztery koła.

Powiększony wariant tego modelu, czyli Tivoli Grand, który wyróżnia się powiększoną do 720l pojemnością bagażnika.

Propozycją z segmentu C-SUV jest Korando. To średniej wielkości SUV, z długością równą 445 cm. Jeśli chodzi o zespół napędowy, to możliwe konfiguracje są bliźniacze jak w modelu Tivoli: silnik benzynowy 1,5 o mocy 163 KM, dostępny „manual” oraz „automat” i napęd na dwa lub cztery koła. Korando występuje też w wersji elektrycznej e-Motion, z silnikiem o mocy 190 KM, napędem na przednią oś i baterią trakcyjną o pojemności 61,5 kWh brutto, która powinna zapewnić zasięg do 474 km na jednym ładowaniu.

Flagowym modelem jest aktualnie Rexton, czyli duży SUV (485 cm długości), który zbudowany został w „klasycznym” stylu konstruowania aut terenowych. Jego nadwozie opiera się na ramie, opcjonalnie na pokładzie możemy mieć dołączany napęd na cztery koła, reduktor i blokadę tylnego mechanizmu różnicowego. Ponadprzeciętne przygotowanie do jazdy w terenie połączyć można z prawdziwie luksusowym wyposażeniem.

W ofercie jest również pick-up o nazwie Musso, który występuje w dwóch wersjach długości: standardowej, mierzącej 509,5 cm oraz wydłużonej do 540,6 cm odmianie Grand. W obu przypadkach pod maską pracuje silnik Diesla o pojemności 2,2 litra i mocy 202 KM (ta sama jednostka jak w modelu Rexton).

Marka SsangYong wkłada wiele wysiłku w to, by odbudować reputację. Świadczy o tym chociażby przemianowanie nazwy firmy SsangYong Motor na KG Mobility, choć samochody, przynajmniej w Europie, nadal będą sprzedawane z niezmienionymi oznaczeniami. Producent zdaje się być pewny jakości oferowanych obecnie produktów, gdyż obejmuje je aż 5-letnią gwarancją, z dumą podkreślając też swoje pochodzenie dopiskiem „Made in Korea”

Leasing SsangYong w VEHIS - atrakcyjna oferta

Leasing SsangYong od VEHIS to elastyczne i wygodne finansowanie Twojego pojazdu. Możesz korzystać z wybranego przez Ciebie modelu samochodu, w zamian za comiesięczną ratę leasingową. Na koniec umowy po prostu oddajesz pojazd, wykupujesz za określoną w umowie kwotę lub rozkładasz wartość końcową na raty. Dodatkowo, w przypadku leasingu VEHIS, nie obowiązuje Cię limit kilometrów — możesz cieszyć się swoim SsangYong bez obaw o dodatkowe koszty związane z nadprzebiegiem.

To nie wszystko — procedura przyznania finansowania jest ekspresowa, a jej formalności ograniczone do minimum. Dzięki temu decyzję o przyznaniu leasingu możesz otrzymać nawet w 15 minut, a samochód w ciągu 24h od podpisania umowy.

Kalkulator leasingu SsangYong - sprawdź wysokość raty!

Wykorzystaj kalkulator leasingu SsangYong, by przekonać się, z jakimi kosztami musisz się liczyć. Wybierz interesujący Cię model, wskaż preferowany czas trwania umowy leasingowej, a później określ wartość opłaty wstępnej i kwoty wykupu pojazdu. Kalkulator poda Ci wysokość prognozowanej raty leasingowej - brutto dla konsumentów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej oraz netto dla firm

To nie wszystko - możesz wykorzystać narzędzie także do porównywania ofert dla poszczególnych modeli - sprawdź, jak to działa i skorzystaj z leasingu VEHIS!