18-latek nie żyje. Jego 16-letni kolega walczy o życie

9 maja 2024
18-latek nie żyje. Jego 16-letni kolega walczy o życie

Wczoraj tuż po godzinie 4, w miejscowości Wara, gmina Nozdrzec, na drodze powiatowej, na prostym odcinku drogi, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo Mazda. Samochodem podróżowało dwóch młodych mężczyzn w wieku 16 i 18 lat. Niestety życia starszego z nich nie udało się uratować.Jak wstępnie ustalono, na prostym odcinku drogi, kierujący autem, prawdopodobnie z uwagi na niedostosowanie prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni, uderzył w barierę energochłonną, a następnie w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd przełamał się na pół.  Na miejscu zginął 18-latek, drugi uczestnik - 16-letni nastolatek, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala


Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Na razie nie wiadomo który z chłopców siedział za kierownicą Mazdy.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]