Alfa Romeo 33 Stradale

30 sierpnia 2023
Alfa Romeo 33 Stradale

Alfa Romeo zaprezentowała przed chwilą swój nowy supersamochód. Zgodnie z przewidywania otrzymał on nazwę 33 Stradale aby oddać hołd ikonie lat 60. XX wieku, jednego z najpiękniejszych samochodów wszechczasów, który nosił nazwę 33 Stradale.


 Tym samym po ponad 50 latach, Alfa Romeo powraca do świata samochodów „fuoriserie” (zbudowanych na zamówienie) z limitowaną serią ograniczoną do zaledwie 33 egzemplarzy, z których wszystkie już niestety się sprzedały.33 Stradale  może być wyposażone w silnik V6 twin-turbo o mocy ponad 620 KM lub z napędem w pełni elektrycznym o mocy ponad 750 KM. Osiągi są znakomite w obu wersjach. Prędkość maksymalna wynosi 333 km/h, a  przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mniej niż trzy sekundyJedno wielkie wow!

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]