Alfa Romeo Junior (dawniej Milano). Cena: 129.600 zł

10 maja 2024
Alfa Romeo Junior (dawniej Milano). Cena: 129.600 zł

Zaledwie miesiąc po światowym debiucie najmłodszego, a zarazem najmniejszego modelu Alfy Romeo podano jej ceny. Otóż Junior (dawniej Milano) kosztować będzie w najtańszej wersji  129 600 zł.

Przypomnijmy, że Junior to trzecie dziecko fabryki koncernu Stellantis w Tychach. Na tej samej linii produkcyjnej wytwarzane są już Jeep Avenger i Fiat 600. Wszystkie te trzy samochody dostępne są tak w wersji spalinowej jak i elektrycznej.    

Za 129 600 zł  otrzymamy Juniora w odmianie  Ibrida z silnikiem 48-V Hybrid VGT (Variable Geometry Turbo) o mocy 136 KM.  

Za wersję czysto elektryczną o nazwie Elettrica z baterią o pojemności 54 kWh, z zasięgiem do 410 km (to dane producenta, w rzeczywistości zasięg ten to 320-350 km) o mocy 156 KM trzeba zapłacić 173 200 zł., a za wersję Speciale 183.200 zł. Ceny odmiany 240-konnej (Veloce)  jeszcze nie podano.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]