Alfa Romeo Milano. Ostatnie testy auta, które produkowane będzie w Polsce

25 stycznia 2024
Alfa Romeo Milano. Ostatnie testy auta, które produkowane będzie w Polsce

Jak już informowaliśmy kwietniu br. w Mediolanie, Alfa Romeo zaprezentuje miejskiego SUV-a, który będzie produkowany w Polsce, w fabryce w  Tychach.

Milano, bo tak samochód ten będzie się nazywał, otrzyma napęd spalinowy, ale powstawać będzie także w wersji elektrycznej.

Ostatnie testy Alfy Romeo Milano odbywają się na torze testowym w Balocco.  To tam kierowcy testowi mają idealne warunki do weryfikowania na torze wymagań i celów określonych przez inżynierów Alfy Romeo, którzy są odpowiedzialni za zatwierdzenie projektu.

Zespół pracujący w Balocco skupia się na zapewnieniu własności dynamicznych samochodu, poprzez specjalną regulację określonych elementów zawieszenia.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]