Alfa Romeo pokaże niezwykły samochód

29 sierpnia 2023
Alfa Romeo pokaże niezwykły samochód

Już tylko kilka godzin pozostało do spotkania z historią Alfy Romeo. W środę, 30 sierpnia o godzinie 17:00, w Muzeum Alfy Romeo, marka zaprezentuje światu niezwykły samochód. To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier motoryzacyjnych tego roku.


Na razie niewiele wiadomo na temat tego supersamochodu, choć od pewnego czasu pojawiają się zapewne kontrolowane „przecieki” na jego temat.  Ma mieć 3-litrowy silnik V6 o mocy 800 koni mechanicznych a projekt karoserii nawiązywać do legendarnej Alfy Stradale 33.  

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]