Alfy Romeo na ForzaItalia. Zdjęcia

31 maja 2023
Alfy Romeo na ForzaItalia. Zdjęcia

Za nami kolejna edycja dorocznego zlotu miłośników włoskiej motoryzacji i kultury – ForzaItalia.pl odbyła się w Pałacu Rozalin pod Warszawą.  W tym roku frekwencja zaskoczyła samych organizatorów – do Rozalina przybyło ponad trzy tysiące odwiedzających i zostało wystawione ponad 400 włoskich samochodów. Przeszło połowę z nich stanowiły auta marki Alfa Romeo.

Partner wydarzenia Alfa Romeo – zaprezentowała całą gamę modelową obejmującą debiutujące Giulię i Stelvio MCA oraz SUV-a Tonale PHEV o łącznej mocy 280 KM.

Zdjęcia Piotr Krasiński.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]