Alkomat pokazał maksymalną wartość

20 stycznia 2024
Alkomat pokazał maksymalną wartość

Wczoraj o godz. 9:30 na Drodze Wojewódzkiej 235 w miejscowości Zbeniny 54-letni mieszkaniec gminy Chojnice, jadąc Volkswagenem w kierunku Chojnic podczas wykonywania skrętu w lewo, w kierunku miejscowości Kłodawa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w kierunku Brus 55-latkowi, który kierował samochodem ciężarowym, w wyniku czego doprowadził do zderzenia.Kierujący Golfem oraz jego trzech pasażerów trafiło do szpitala. Policjanci zbadali alkomatem stan trzeźwości kierowcy Golfa - alkomat pokazał maksymalną swoją wartość czyli 4 promile z informacją, że wartość może być wyższa. Z uwagi na to została zabezpieczona jego krew do badań.Kierowcy Volkswagena grozi kilka lat pozbawienia wolności.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]