Aston Martin. To nie będzie zwykłe GT

16 maja 2023
Aston Martin. To nie będzie  zwykłe GT

24 maja Aston Martin zaprezentuje nowy samochód. Podobno ten sportowy  pojazd wyłamie się z norm GT, stworzy nową kategorię, która uczci 75 lat istnienia kultowej linii DB Astona Martina - wyjątkowych, ręcznie budowanych brytyjskich samochodów sportowych. To nie będzie  zwykłe GT. Grand is not enough.Nowy luksusowy Aston będzie przykładem tego, co dopiero nadejdzie. Mowa o generacji, w której wszystkie modele AM  będą charakteryzować się niezwykłymi osiągami, precyzyjną dynamiką jazdy, płynną integracją zaawansowanych technologii oraz wysublimowanym stylem i nienagannym rzemiosłem, z którego marka od dawna słynie.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]