Prezentujemy. Audi A3. Zdjęcia, film, wymiary

5 czerwca 2023
Prezentujemy. Audi A3. Zdjęcia, film, wymiary

A3 to bardzo popularny kompakt, produkowany od 1996 roku, kiedy to pojawiła się pierwsza generacja tego auta. To jeden z najbardziej udanych i rozpoznawalnych modeli marki Audi, a jego czwarta już generacja (na zdjęciach i filmie) cieszy się znakomita opinia użytkowników.
Audi A3 jest oferowane w różnych wariantach nadwozia, w tym jako 3-drzwiowy hatchback, 5-drzwiowy hatchback i 4-drzwiowe sedan. Samochód cechuje się nowoczesnym i dynamicznym designem, charakterystyczną dla marki Audi. Linie karoserii są eleganckie i aerodynamiczne, a wysoka jakość wykonania jest dobrze widoczna zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu.
Pod względem osiągów, Audi A3 oferuje szeroką gamę jednostek napędowych, w tym benzynowe i wysokoprężne silniki o różnych pojemnościach i mocach. Dzięki zaawansowanym systemom napędu i zawieszenia, samochód zapewnia dynamiczną jazdę i doskonałą stabilność na drodze.


Audi A3 jest również dobrze wyposażone pod względem bezpieczeństwa, oferując zaawansowane systemy asystujące kierowcy i technologie bezpieczeństwa, takie jak system ostrzegania przed kolizją, system monitorowania martwego pola czy asystent pasa ruchu.
W 2020 roku Audi zaprezentowało najnowszą generację modelu Audi A3, która wprowadziła jeszcze bardziej zaawansowane funkcje i technologie. Aktualna  generacja charakteryzuje się jeszcze bardziej nowoczesnym designem, ulepszonymi silnikami oraz zwiększonymi możliwościami personalizacji.

Wnętrze Audi A3 jest stylowe i luksusowe, oferując wysoką jakość materiałów i wykończenia. Kabina jest przestronna i dobrze zaprojektowana, zapewniając wygodne miejsce zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Zastosowanie nowoczesnych technologii, takich jak cyfrowe zegary i intuicyjny system multimedialny, umożliwiają łatwe sterowanie różnymi funkcjami pojazdu.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]