Audi activesphere na zdjęciach

9 czerwca 2023
Audi activesphere na zdjęciach


Audi jest  głównym sponsorem i wystawcą targów Design Shanghai 2023. Marka z czterema pierścieniami w logo prezentuje tam po raz pierwszy w Chinach model koncepcyjny Audi activesphere.Audi activesphere concept - czwarty model w serii koncepcyjnych Sphere. Ten czterodrzwiowy crossover coupé jest kolejnym,  po roadsterze Audi skysphere z 2021 roku, sedanie Audi grandsphere i Audi urbansphere space z kwietnia 2022 roku, członkiem tej rodziny.Mierzące 4,98 metra długości, eleganckie auto z imponującym prześwitem i dużymi, 22-calowymi kołami zapowiadającymi jego terenowe inklinacje, jest czymś więcej niż zwykłym samochodem sportowym klasy luksusowej.Tył activesphere typu Sportback, może za naciśnięciem przycisku zmienić się w otwartą skrzynię ładunkową ("active back") - idealną do przewożenia sprzętu rekreacyjnego, czy sportowego typu narty i deski surfingowe.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]