Audi Q6 e-tron. Pierwsze auto zbudowane na PPE

27 lipca 2023
Audi Q6 e-tron. Pierwsze auto zbudowane na PPE

Nowe samochody Audi i Porsche będą budowane na nowej platformie o nazwie PPE czyli Premium Platform Electric. Pierwszym modelem, który na niej powstanie będzie Audi Q6 e-tron, którego zdjęcia i film prezentujemy.Platforma PPE została zaprojektowana wyłącznie dla pojazdów elektrycznych. Jest tak zaprojektowana, że  pomieści samochody różnych segmentów – od  średniej wielkości po  luksusowe. Także rozmiar baterii i rozstaw osi pojazdów budowanych na PPE może być różny. Dzięki temu, produkować można na niej zarówno modele typu SUV i CUV z wysokim zawieszeniem, jak i modele z płaską podłogą.Audi Q6 e-tron zadebiutuje podczas salonu samochodowego w Monachium. Na razie niewiele wiadomo o tym samochodzie, poza tym, że będzie pierwszym „elektrykiem” produkowanym w Ingolstadt. Ale podobno  - zacytujmy oficjalny komunikat jaki otrzymaliśmy - „zdefiniuje branżowe standardy w zakresie osiągów, zasięgu i ładowania”.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]