Audi Q6L e-tron. Zasięg: 700 km

30 kwietnia 2024
Audi Q6L e-tron. Zasięg: 700 km

Na salonie samochodowym w Pekinie Audi zaprezentowało elektryczny model Q6L e-tron przeznaczony na chiński rynek. Samochód ten produkowany będzie w nowej fabryce w Changchun, a do sprzedaży trafi na początku 2025 roku.


Audi Q6L e-tron, w odróżnieniu do wersji europejskiej, ma większy o 105 milimetrów rozstaw osi, co pozwoli na montaż większego akumulatora. Dzięki niemu możliwy będzie zasięg przekraczający 700 kilometrów.
Litera „L” w nazwie pokazuje nie tylko duży rozstaw osi, ale staje się również znakiem rozpoznawczym możliwości jazdy na długich dystansach.


Audi od wielu lat produkuje na rynek chiński modele „L” z większym rozstawem osi. A6L i A4L to najbardziej znane wersje. Są też takie modele jak Q5L, A8L i A8L Horch. Teraz do tych samochodów dołącza Q6 e-tron w wersji L.


Q6L e-tron będzie oferowany w wersji z napędem na tylne koła i mocą systemową 255 kW oraz z napędem na wszystkie koła quattro o mocy 345 kW.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]