Audi RS 6 Avant GT. Tylko 660 sztuk

10 lipca 2024
Audi RS 6 Avant GT. Tylko 660 sztuk

Na zdjęciach Audi RS 6 Avant GT. Ten limitowany do 660 sztuk model został zaprezentowany dzisiaj w Kalifornii. Dlaczego w USA? Bo to drugi co do wielkości rynek samochodowy na świecie, a Audi chce wzmocnić obecność w Ameryce Północnej. Traktuje bowiem ten region jako jeden z trzech globalnych filarów. W ramach tej strategii do 2026 r. producent z Ingolstadt wprowadzi za ocean aż dziesięć nowych modeli.
. Tylko 660

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]