Audi RS Q e-tron jeździło po Madrycie, Paryżu i Sztokholmie

19 września 2023
Audi RS Q e-tron jeździło po Madrycie, Paryżu i Sztokholmie


Zbliża się kolejna edycja słynnego rajdu terenowego. „Dakar” ruszy w pierwszych dniach stycznia przyszłego roku, a jedną z ekip, która już teraz uważana jest za faworyta imprezy jest Audi. Audi podczas Rajdu Dakar wykorzysta nową technikę napędu RS Q e-tron. Na  początku września Audi w kilku  miastach prowadziło pokazy tego rozwiązania.RS Q e-tron odwiedziło stolice trzech krajów, z których pochodzą kierowcy fabryczni Audi. Carlos Sainz i Lucas Cruz przemierzyli Madryt, Stéphane Peterhansel i Edouard Boulanger byli na trasie w Paryżu, a Mattias Ekström i Emil Bergkvist poprowadzili prototyp przez Sztokholm.


Te auta o mocy 358 KM przejechały obok najpiękniejszych zabytków trzech europejskich stolic, m.in. pałace królewskie w Hiszpanii i Szwecji, czy Wieża Eiffla i bazylika Sacré-Cœur w Paryżu.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]