Audi S3. 333

10 kwietnia 2024
Audi S3. 333

Silnik o mocy 333 KM i maksymalnym momencie obrotowym 420 Nm. Rozdzielacz momentu obrotowego (Torque Splitter) i tryb dynamic plus. Sportowy design i możliwość wyboru sygnatury świateł do jazdy dziennej. To charakterystyka nowego Audi S3, które dostępne będzie z nadwoziami Sportback i Limousine.  Od strony wizualnej najbardziej rzuca się w oczy sportowy dyfuzor oraz układ wydechowy z czterema końcówkami.  Z jednostką o mocy 245 kW (333 KM) i 420 Nm maksymalnego momentu obrotowego nowe S3 jest mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W ramach modernizacji silnik 2.0 TFSI otrzymał dodatkowe 23 KM oraz 20 Nm. Efekt: pewna siła uciągu i imponujące przyspieszenie. S3 rozpędza się od 0 do 100 km/h w 4,7 sekundy.Maksymalny moment obrotowy jest dostępny w zakresie od 2100 do 5500 obr./min. Prędkość maksymalna została ograniczona do 250 km/h.Wyższy moment startowy sprawia, że 7-biegowa skrzynia S tronic umożliwia teraz bardziej spontaniczne ruszanie.Nowe S3 ma rozdzielacz momentu obrotowego, który zwiększa stabilność prowadzenia. Technologia ta umożliwia zmienny rozkład momentu obrotowego pomiędzy tylnymi kołami. Korzystając z elektronicznie sterowanego sprzęgła wielotarczowego umieszczonego na każdej półosi napędowej, rozdzielacz momentu obrotowego optymalnie rozdziela moment obrotowy pomiędzy tylnymi kołami po wewnętrznej i zewnętrznej stronie łuku – w zależności od sytuacji na drodze oraz wybranego trybu Audi drive Select.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]