Audi — wyprzedaż rocznika 2023

20 maja 2024
Audi — wyprzedaż rocznika 2023

Wyprzedaż rocznika 2023 jest bardzo opłacalną opcją, na którą warto czekać cały rok, aby mieć prosto z salonu Audi zupełnie nowe auto i to o wiele taniej. Warto się spieszyć, ponieważ o ile zaczynają się one w trzecim kwartale i trwają do połowy kolejnego roku, to modele potrafią szybko się wyprzedawać.


Czemu służy wyprzedaż rocznika? Dla producentów to sposób na zrobienie miejsca dla zupełnie nowych serii. Z kolei klienci chętnie z nich korzystają, ponieważ zupełnie nowe, prosto z salonu Audi samochody gotowe do odbioru i jazdy o wiele taniej. Oczywiście szczegóły oferty mogą się różnić, zależnie od konfiguracji pojazdu, czy będzie to benzyna, czy diesel, napęd na cztery koła, a także jaki rodzaj wyposażenia będzie na pokładzie.


Znajdź wymarzone Audi na wyprzedaży rocznika 2023. Czy jednak to się opłaca?


Wyprzedaż rocznika — jak jest w tym roku?


Audi słynie nie tylko z wysokiej klasy pojazdów, ale także odpowiednich wyprzedaży, które robią wrażenie. Wyprzedaż rocznika 2020 przynosiła obniżki sięgające nawet 75 000 zł! Wyprzedaż roczników 2021 i 2022 przeszła raczej bez echa, ponieważ w tym trudnym okresie producent raczej reperował swój budżet — więc było skromniej.

A jak jest w 2024 roku? Wyprzedaż rocznika 2023 jest warta uwagi — rabaty sięgają nawet 90 000 zł, więc jest to faktycznie okazja. A dzięki VEHIS.PL korzyści wręcz się mnożą!


Jak skorzystać z wyprzedaży rocznika 2023 i być zadowolonym?


Skorzystanie z oferty wyprzedażowej nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy odwiedzić dealerów Audi i zapytać. Warto jednak wiedzieć, czym się kierować, żeby zrobić to dobrze i wyciągnąć dla siebie jak najwięcej.

 • Przede wszystkim odwiedź stronę dilera Audi i sprawdź, które modele wliczają się w wyprzedaż rocznika 2023. Następnie wybierz ten, który wydaje się dla Ciebie najlepszą opcją — warto wybrać kilka. Sprawdź różne konfiguracje i możliwości.
 • Następnie umów się u dilera na jazdę próbną autami, które Cię interesują. To też dobra okazja, aby zapytać o szczegóły oferty finansowania, a nawet o propozycję indywidualną. Pamiętaj, że informacja w internecie nie stanowi oferty, szczegółowe warunki produktu określa umowa.
 • Później sprawdź, co się najbardziej opłaca. Chodzi nie tylko o rabaty i różnie upusty, ale także o to, co wchodzi w skład propozycji. Przy okazji sprawdź, czy przypadkiem VEHIS.PL nie oferuje Ci więcej korzyści.
 • Gdy już wszystko ustalisz zdecyduj się na zakup, ponieważ wyprzedaże rocznika mają to do siebie, że szybko się kończą.

Pamiętaj, by zawsze kierować się swoimi potrzebami. Weryfikuj dokładnie prezentowane informacje i pamiętaj, że cena ofertowa może ulec zmianie, dlatego warto byś działał sprawnie i szybko.


Sfinansuj zakup z VEHIS


Audi z oferty wyprzedażowej możesz zakupić za gotówkę, na kredyt, w najmie długoterminowym i w leasingu.


Leasing jest chętnie wybierany przez firmy, które mogą odliczyć sobie jego koszty od dochodu. Jednak w rozumieniu kodeksu cywilnego pojazd na czas leasingu nie pozostaje własnością właściciela, aż do momentu jego wykupu. Choć ze wszystkich opcji wydaje się najwygodniejszy, to ma kilka wad.


Odpowiedzią na nie jest VEHIS leasing, czyli propozycja nowoczesnego standardu w finansowaniu pojazdów. Charakteryzuje się niską wpłatą własną, ubezpieczeniem zawartym w racie, brakiem limitu kilometrów oraz w przeciwieństwie do klasycznego leasingu kierowca otrzymuje wsparcie serwisowe. W każdej chwili przysługuje mu także wymiana lub zwrot samochodu, a na sam koniec umowy można pojazd zwrócić lub wykupić po z góry ustalonej cenie.


Zasady są proste i bardzo korzystne, a do tego można połączyć je z wyprzedażą rocznika 2023 w Audi! Sprawdź już teraz ile możesz zaoszczędzić przy wyborze najnowszego modelu!


Modele Audi w VEHIS


W wyprzedaży rocznika 2023 w ofercie VEHIS mamy bardzo bogatą ofertę Audi. Wybrane modele są dostępne o wiele taniej, więc warto przyjrzeć się im z bliska:

 • Audi A3 — kompaktowy samochód klasy premium, oferowany jako hatchback, sedan, czy kabriolet. Znany z wysokiej jakości wykończenia, zaawansowanych technologii i dynamicznej jazdy. W wyprzedaży rocznika z VEHIS taniej nawet o 36 093 zł.
 • Audi A4 — samochód klasy średniej, znany z eleganckiego designu, zaawansowanych funkcji technologicznych i komfortu jazdy. Z VEHIS taniej do 43 368 zł.
 • Audi A6 — luksusowy samochód klasy wyższej. Wyróżnia się przestronnym wnętrzem, wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi i zaawansowanymi technologiami. W wyprzedaży rocznika taniej nawet o 96 160 zł!
 • Audi A7 — to luksusowy liftback klasy wyższej, łączący elegancję sedana z funkcjonalnością hatchbacka. Charakteryzuje się sportowym designem, luksusowym wnętrzem i nowoczesnymi technologiami. Z VEHIS na wyprzedaży rocznika taniej nawet o 92 087 zł!
 • Audi Q2 — to kompaktowy SUV, który wyróżnia się nowoczesnym designem i jest skierowany do miejskiego stylu życia. Teraz taniej nawet o 22 202 zł!
 • Audi Q3 — kolejny kompaktowy SUV, który oferuje więcej miejsca i wszechstronności niż Q2. Znany z komfortu, jakości wykonania oraz zaawansowanych technologii. Na wyprzedaży taniej nawet o 40 972 zł.
 • Audi Q4 — średniej wielkości SUV, będący w pełni elektrycznym modelem, oferującym dobry zasięg i dynamiczną jazdę. Na wyprzedaży rocznika 2023 taniej nawet o 42 356 zł!
 • Audi Q5 — SUV klasy średniej, który łączy elegancję z funkcjonalnością. Znany z komfortu, wydajności i zaawansowanych funkcji. Z VEHIS możesz zyskać przy tym modelu wyprzedażowym nawet 46 582 zł.
 • Audi Q7 — to już duży SUV klasy premium, oferujący przestronne wnętrze dla nawet 7 pasażerów, wysoki poziom komfortu i luksusu i sporo technologicznych rozwiązań. Teraz taniej nawet o 52 239 zł.
 • Audi e-tron — w pełni elektryczny SUV, który łączy innowacje technologiczne z dbałością o środowisko. Oferuje imponujący zasięg, wysoką moc i szybkie ładowanie. Na wyprzedaży rocznika z VEHIS taniej nawet o 83 776 zł!


Oprócz tego dostępne są poza ofertą wyprzedażową takie modele jak Audi A5, Audi R8 oraz Audi e-tron GT. Z kolei w ofercie indywidualnej w VEHIS znajdziemy takie modele jak Audi A1, Audi A8, Audi Q8 i Audi TT.

Jak widać z VEHIS można mieć niemal każde wymarzone Audi i to o wiele taniej!

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]