BMW Concept Skytop: moc, precyzja i kunszt

27 maja 2024
BMW Concept Skytop: moc, precyzja i kunszt

Na zbliżający się Concorso d'Eleganza Villa d'Este, czyli coroczny konkurs piękności zabytkowych samochodów i motocykli odbywający się nad brzegiem jeziorem Como BMW przygotowało niezwykłe auto. To dwuosobowy kabriolet o nazwie Concept Skytop, który porównywalny jest  z historycznymi przodkami, takimi jak BMW Z8 czy BMW 503.

Podobnie jak legendarny roadster Z8, BMW Concept Skytop jest również wyposażony w najmocniejszy silnik V8 z oferty układów napędowych BMW.

Jak wyrafinowany jest ten samochód przekonasz się oglądając film. Pojazd ten to dzieło sztuki na kołach.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]