BMW i3. Pokazujemy jak jest produkowane

21 lipca 2023
BMW i3. Pokazujemy jak jest produkowane

Zapraszamy na film z fabryki BMW w Dingolfing. Pokażemy jak produkuje się tam nowe i5.


Fabryka w Dingolfing to jeden z największych i najważniejszych zakładów produkcyjnych BMW. Położona w Bawarii fabryka ta pełni kluczową rolę w globalnej sieci produkcyjnej tego niemieckiego koncernu.

Historia fabryki sięga początku XX wieku, kiedy to w 1937 roku ruszył zakład produkcyjny samolotów i silników lotniczych. Po II wojnie światowej, w 1955 roku, fabryka przeszła pod zarządzanie BMW i rozpoczęła produkcję samochodów.
Obecnie fabryka w Dingolfing jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych w branży motoryzacyjnej. Rozciąga się na obszarze około 280 hektarów i zatrudnia tysiące pracowników. Jego roczna zdolność produkcyjna sięga setek tysięcy pojazdów.


Zakład w Dingolfing jest ważnym miejscem produkcji wielu modeli BMW, w tym serii 3, 4, 5, 6 i 7. To tutaj montowane są także samochody elektryczne i hybrydowe, takie jak BMW i3 i i8.


Fabryka BMW w Dingolfing jest nie tylko miejscem produkcji, ale także centrum badawczo-rozwojowym, gdzie eksperci i inżynierowie pracują nad innowacjami technologicznymi i doskonaleniem procesów produkcyjnych.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]