BMW i7 M70 xDrive. Najmocniejszy elektryk

19 kwietnia 2023
BMW i7 M70 xDrive. Najmocniejszy elektryk

Oto najmocniejsze auto koncernu z Bawarii z napędem elektrycznym. BMW i7 M70 xDrive to ogromna limuzyna wyposażona w silniki elektryczne z przodu i z tyłu, generujące maksymalną moc systemową 660 KM.  Silnik na tylnej osi generuje 489 KM)a na osi przedniej 258 KM.  Najmocniejszy model nowej serii 7 przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy, co czyni go również najszybszym elektrycznym modelem BMW.Maksymalna prędkość została elektronicznie ograniczona do 250 km/h.


Wnętrze BMW i7 M70 xDrive to luksus i komfort


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]