BMW serii 5. Zapraszamy do fabryki w Dingolfing

10 maja 2024
BMW serii 5. Zapraszamy do fabryki w Dingolfing

Zapraszamy do fabryki BMW w  Dingolfing, która rok temu obchodziła 50-letni jubileusz istnienia. To tu produkowane są modele iX, seria 7 a od niedawna także  - jako główny model - nowa seria 5. BMW zainwestowało w przygotowanie sieć produkcyjną tych samochodów ponad miliard euro.


BMW serii 5, którego produkcje pokazujemy na filmie – podobnie jak BMW serii 7 i BMW X1 – jest dostępne zarówno z silnikiem spalinowym oraz jako hybryda plug-in a także w wersji w pełni elektrycznym.


Osiem z około 12 milionów samochodów BMW wyprodukowanych do tej pory w tych zakładach, to modele BMW serii 5. Jest to ściśle związane z historią fabryki w Dingolfingu. We wrześniu 1973 roku, z linii produkcyjnej w nowej wtedy fabryce zjechał pierwszy wyprodukowany tam samochód BMW – pomarańczowo-czerwone BMW 520i pierwszej generacji.Od tamtego czasu zakłady w Dolnej Bawarii stały się jedną z najważniejszych fabryk w branży motoryzacyjnej – i siłą napędową rozwoju gospodarczego regionu. Zakład ma umowy z około 1000 dostawców z Dolnej Bawarii. Oprócz inwestycji w zakłady w Dingolfingu BMW Group zainwestowała od 2015 roku również ponad miliard euro w produkcję komponentów do napędów elektrycznych.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]