BMW Vision Neue Klasse, czyli „trójka” przyszłości

4 września 2023
BMW Vision Neue Klasse, czyli „trójka” przyszłości


 BMW już wie jak będzie wyglądać następna generacja serii 3, także w wersji innej niż sedan, co wynika z ostatniego tutaj opublikowanego zdjęcia.

 


Samochód ten, który na rynku ma pojawić się w 2025 roku, oglądamy na międzynarodowym salonie samochodowym  IAA Mobility 2023 w Monachium, który startuje dzisiaj dniem prasowym. Dla publiczności hale przy Königsplatz otarte zostaną jutro.  

 


„Oto przyszłość samochodów. BMW Vision Neue Klasse łączy naszą zdolność do innowacji w kluczowych obszarach elektryfikacji, cyfryzacji i obiegu zamkniętego” –  powiedział Oliver Zipse, prezes zarządu BMW AG. „W ten sposób zawsze jesteśmy o dwa kroki do przodu przed przyszłością: Neue Klasse już w 2025 roku wprowadzi na drogi mobilność następnej dekady – i poprowadzi BMW w nową erę”.

 


30 procent większy zasięg, 30 procent szybsze ładowanie, 25 procent większa wydajność  to najważniejsze atuty 6. generacji napędu elektrycznego BMW.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]