BMW wpadło w rogatki. 27-latek ratował się przed „czołówką”

25 marca 2024
BMW wpadło w rogatki. 27-latek ratował się przed „czołówką”

Na przejeździe kolejowo-drogowym w Białej Pajęczańskiej jadący z dużą prędkością 27-letni kierowca BMW, podczas wyprzedzania ciężarówki  wypadł z drogi. Jego „manewr” był próbą uniknięcia czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka białym samochodem.   


Mieszkaniec gminy Rząśnia wyszedł z kraksy bez szwanku. Policja, która przyjechała na miejsce  ukarała go mandatem w wysokości 2000 zł. Zapewne będzie musiał również zapłacić za uszkodzony napęd rogatki.


Zdarzenia miało miejsce 13 lutego 2024 roku kwadrans przed godziną 8.00 na strzeżonym przejeździe kolejowo-drogowym w Białej Pajęczańskiej.

Na filmie opublikowanym przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. widać dok ładnie przebieg tego niebezpiecznego zdarzenia, które mogło skończyć się o wiele gorzej.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]