BMW — wyprzedaż rocznika 2023

17 maja 2024
BMW — wyprzedaż rocznika 2023

Wyprzedaż rocznika w BMW to już okresowa promocja, podczas której sprzedawca oferuje auta z minionego roku kalendarzowego po obniżonych cenach, aby zrobić miejsce na nowe modele.


Jest to okazja dla konsumentów, którzy mogą nabyć całkowicie nowe modele BMW w niższych cenach. Oczywiście, za tym trzeba poczekać, ponieważ wyprzedaże rocznika zaczynają się najczęściej w trzecim kwartale danego roku i trwają do połowy kolejnego. Dlatego warto się spieszyć.

Jak w tym roku wypada marka BMW, jeśli chodzi o wyprzedaż rocznika 2023? Sprawdźmy!

Wyprzedaż rocznika 2023 w 2024 roku...ma to sens? Sprawdźmy!

Tak jak w poprzednich latach, wyprzedaż rocznika 2023 w 2024 r. nie jest, tak klarowna, jak w przypadku innych marek. Jeśli chodzi o wyprzedaże roczników 2020, 2021, 2022 to były zróżnicowane względem modelu i mieściły się w przedziale od 5% do 15% od sugerowanej ceny detalicznej, a ich wartość wahała się najczęściej w kwotach między 10 000 zł a 50 000 zł w zależności od modelu i poziomu wyposażenia.

Jak jest w przypadku rocznika 2023? W skrócie można powiedzieć, że BMW nie zawodzi. Rabaty sięgają nawet 20%, a dzięki ofercie zakupu przez VEHIS.PL jest jeszcze lepiej!

Model z wyprzedaży rocznika? Tym się kieruj i o tym pamiętaj

Wyprzedaż rocznika 2023 naprawdę może się opłacać, jednak ważne jest to, abyś kierował, czy kierowała, się kilkoma ważnymi zasadami.

  1. Zanim przejdziesz do zakupu, sprawdź dokładnie propozycję samej marki, dilera BMW oraz firm za pośrednictwem których będziesz go dokonywać. Zweryfikuj cenę, wartość rabatu, zasady finansowania oraz zakres produktów bądź usług wchodzących w zakres propozycji.
  2. Gdy już wybierzesz odpowiedni dla siebie model BMW, który wchodzi w wyprzedaż rocznika 2023 umów się na jazdę testową.
  3. Zawsze zapytaj o propozycję indywidualną dla danego pojazdu, bo być może zyskasz jeszcze więcej np. w postaci ekstra rabatu, czy dodatkowych usług grupy BMW — wybrane serie mogą być dodatkowo wspierane poprzez różne benefity.
  4. Od razu wybierz model w wybranej opcji, ponieważ oferty wyprzedażowe są limitowane.

Pamiętaj, aby kierować się zawsze swoim własnym interesem, wybieraj te opcje które są korzystne. Porównaj ofertę dilera z opcją od VEHIS.

Finansowanie z VEHIS a inne rozwiązania

Wyprzedaż rocznika 2023 z BMW to spora korzyść. Zakupu możesz dokonać za gotówkę, na raty, w najmie długoterminowym czy w formie leasingu. W przypadku najmu oraz leasingu tak naprawdę pojazd nigdy nie pozostaje Twój, aż do momentu, gdy go wykupisz. Dodatkowo w zwykłym leasingu nie otrzymujesz wsparcia serwisowego, nie możesz zwrócić samochodu pod koniec umowy, ani wymienić go w dowolnym momencie. I tu pojawia się opcja od VEHIS.

Leasing VEHIS to szereg korzyści: niska wpłata własna, koszt ubezpieczenia w racie, wsparcie serwisowe pojazdu, wymiana lub zwrot samochodu w każdej chwili, możliwość wykupu samochodu po ustalonej z góry cenie, zwrot samochodu na zakończenie umowy z możliwością jej przedłużenia, a także brak limitu kilometrów oraz dopłat za ponadnormatywne zużycie.

A do tego wszystkiego bardzo wysokie rabaty i to do samochodów z wyprzedaży rocznika 2023! Więc zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź co dla Ciebie przygotował VEHIS.

Modele BMW i VEHIS — to się opłaca

W VEHIS pojazdów ze stajni BMW nie brakuje! Dobierz model dopasowany do indywidualnych potrzeb, a masz w czym wybierać. Jeśli chodzi o wyprzedaż rocznika 2023 sprawdź modele BMW:

  • BMW Seria 3 oferuje mieszankę sportowych osiągów, komfortu i luksusu. Seria 3 słynie z doskonałej równowagi między dynamiką jazdy a komfortem, co czyni ją wyborem dla osób poszukujących zarówno sportowych wrażeń, jak i praktyczności na co dzień. Samochód ten oferuje zaawansowane technologie, w tym systemy wspomagania kierowcy, nowoczesne multimedia oraz wysokiej klasy materiały wykończeniowe. W ofercie wyprzedażowej z VEHIS zyskujesz nawet 42 901 zł!
  • BMW X4 to sportowy SUV, który łączy w sobie cechy typowego SUV-a z bardziej dynamicznym i sportowym stylem nadwozia coupe. X4 oferuje wysoki poziom komfortu, bogate wyposażenie oraz zaawansowane technologie wspomagające kierowcę. BMW X4 jest dostępne z napędem na wszystkie koła xDrive, co zapewnia doskonałą trakcję i stabilność w różnych warunkach drogowych. Wybierając X4 z VEHIS zyskujesz do 39 899 zł!
  • BMW X7 to największy i najbardziej luksusowy SUV w gamie BMW, oferujący przestronne wnętrze z miejscem dla do siedmiu pasażerów. X7 definiuje nowe standardy w segmencie luksusowych SUV-ów, oferując wyjątkową przestrzeń, najwyższej klasy materiały wykończeniowe oraz zaawansowane technologie. Wnętrze jest synonimem luksusu i komfortu, z obszernymi miejscami na wszystkich rzędach siedzeń oraz bogatym wyposażeniem standardowym. Wybierając ten model z VEHIS w ofercie wyprzedażowej rocznika zyskujesz nawet 74 646 zł!

Jak widać, może zyskać naprawdę sporo. Oprócz tego w indywidualnej ofercie VEHIS czekają rozmaite serie od BMW:


  • BMW Seria 1, Seria 2, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7 oraz Seria 8 — wszystkie te serie reprezentują luksusową motoryzację. Serie 1 te zapewniają wyjątkową dynamikę i precyzję prowadzenia. Oferują zaawansowane systemy wspomagające kierowcę, innowacyjne rozwiązania oraz technologie zwiększające bezpieczeństwo i komfort podróży. Każda z tych serii prezentuje ewolucję charakterystycznego designu marki, zachowując jednocześnie unikalne cechy, które wyróżniają każdy model.
  • BMW modele X1, X2, X3, X5, X6 — seria SUV-ów i SAV-ów od BMW to wszechstronne i pojemne auta. Większość modeli serii X jest wyposażona w zaawansowany napęd na wszystkie koła xDrive, mają sportowy charakter i oferują dynamikę jazdy. Nie brakuje w nich rozwiązań znanych z powyższych serii. Każdy model z serii X ma unikalny design, który łączy w sobie estetykę i funkcjonalność.

  • Modele BMW i4, i5, i7, iX, iX1, i iX3 — to początek rosnącej linii elektrycznych pojazdów (EV) marki. Wszystkie są w pełni elektryczne i naszpikowane technologią. Modele te oferują imponujący zasięg na jednym ładowaniu, spełniając potrzeby codziennej mobilności oraz dłuższych podróży. Charakteryzują się nowoczesnym i innowacyjnym designem, który odzwierciedla przyszłościowy charakter tych pojazdów.
Z VEHIS.PL wybór jest ogromny, a każda z propozycji korzystna. Warto wybrać nowoczesną propozycję od BMW i jeszcze zaoszczędzić.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]