Carlos Alcaraz związał się z BMW

21 lipca 2023
Carlos Alcaraz związał się z BMW

W miniony weekend Carlos Alcaraz zaliczył sukces w spektakularnym stylu pokonując w finale tenisowego Wimbledonu legendę kortu, Novaka Djokovicia. Oczywiste było, że hiszpańskim tenisistą zainteresują się także koncerny motoryzacyjne. I oto dowiadujemy się, że współpracę z Alcarazem nawiązało właśnie  BMW.Jak czytamy w otrzymanym komunikacie prasowym współpraca z tym zdolnym młodym tenisista wpisuje się w strategię BMW, która stawia

na rozwój elektromobilności i nie chce być tylko częścią  zrównoważonej przyszłości, ale jej siłą napędową.


Już teraz BMW jest liderem jeżeli chodzi o portfolio samochodów klasy premium z napędem elektrycznym oferując w każdym segmencie rynku model zasilany wyłącznie prądem. BMW chce aby najpóźniej do 2030 roku ponad 50 procent wolumenu sprzedaży firmy stanowiły pojazdy elektryczne.


Wizerunkowo pomóc ma w tym właśnie Carlos Alcaraz, który ma, wraz ze swoim sztabem, do dyspozycji takie modele BMW jak iX, i4, iX3,  i7, a także nowe iX1.


Przypomnijmy, że Iga Świątek, liderka światowego rankingu WTA nawiązała kilkuletnią współpracę z Porsche Polska.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]