Citroën ë-C3. Tani elektryk debiutuje w Polsce

24 kwietnia 2024
Citroën ë-C3. Tani elektryk debiutuje w Polsce

Citroën ë-C3 to pierwszy samochód elektryczny segmentu B francuskiej marki produkowany w Europie. Zamówiło go już ponad 10 tysięcy obywateli Europy zachodniej. Teraz „wjeżdża”, formie przedsprzedaży do Polski. Z atrakcyjnymi, a na pewno konkurencyjnymi w stosunku do rywali (przede wszystkim Renault Spring) ceną.
Dostępne są tylko 2 wersje, które można rezerwować bez konieczności wpłaty zaliczki - wersję „You” w cenie 110 650 zł lub wersję „Max” za 132 100 zł. Wersja „You” oferuje zawieszenie Citroën Advanced Comfort, nowy wyświetlacz head-up Citroëna oraz systemem informacyjno-rozrywkowym My Citroen Play ze stacją dokującą na smartfona. Wyposażenie w standardzie obejmujące m.in. Active Safety Brake (system hamowania awaryjnego), czujnik parkowania z tyłu, tempomat z ogranicznikiem prędkości, aktywny system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych, system ostrzegania kierowcy, klimatyzację, 6 poduszek powietrznych, automatyczne oświetlenie i reflektory LED.


W  gamie wersji „Max” dostępne są dodatkowo 17-calowe diamentowane obręcze ze stopów lekkich Atacamite, dwukolorowe nadwozie z kontrastującym dachem, ozdobne relingi dachowe i przyciemniane tylne szyby.

Ta wersja oferuje również My Citroën Drive z ekranem dotykowym o przekątnej 10 cali i bezprzewodowym ładowaniem smartfona, fotele Citroën Advanced Comfort, elektrycznie składane lusterka boczne z funkcją odmrażania, kierownicę obszytą skórą, drugi rząd siedzeń składany w proporcji 60/40, tylne światła 3D LED, automatyczną klimatyzację i kamerę cofania.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]