Classics & Coffee. Warto tam być

27 kwietnia 2023
Classics & Coffee. Warto tam być

Jedni przyjeżdżają z okolicy, inni z daleka, a niektórzy z zagranicy. Spotkania miłośników starszych i młodszych klasyków z serii Classics & Coffee przed Muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie  są bardzo popularne.Spotkania takie odbywają się w każdą niedzielę od połowy kwietnia do 8 października 2023 r. ( w godz. od 11:00 do 16:00) z wyjątkiem 21 maja oraz 25 czerwca br.Przy sprzyjającej pogodzie kilkadziesiąt, a niekiedy i kilkaset lśniących karoserii klasycznych aut zamienia muzealny plac w plenerowy salon samochodowy.Tu liczy się miłość do starych, pięknie utrzymanych maszyn, rozmowy z innymi pasjonatami i, oczywiście, oglądanie – oraz bycie widzianym.Jednym z sekretów sukcesu zlotów Classics & Coffee jest ich różnorodność: mile widziane są tu samochody wszystkich marek i pojazdy ze wszystkich epok. Plac przed muzeum stanowi prestiżowe miejsce prezentacji – swojego rodzaju wybieg dla klasycznych maszyn. Dzięki temu spotkanie i jego wyjątkowa atmosfera będą przeżyciem nawet dla tych, którzy akurat zwiedzają muzeum.Program urozmaicają tematyczne zloty wybranych serii modelowych Mercedesa. Zaplanowano na przykład weekend poświęcony popularnemu modelowi 190 „Baby Benz”. Nawet podczas specjalnych terminów zawsze mile widziane są jednak samochody innych marek.Po raz pierwszy na spotkaniu zagości platforma internetowa Collecting Cars, która w ramach Coffee Run pokaże samochody supersportowe. W połowie sierpnia Muzeum Mercedes-Benz złoży gratulacje Porsche z okazji 75-lecia firmy i zorganizuje wydarzenie w szczególności poświęcone sportowym modelom z emblematem stuttgarckiego konia na masce.Muzeum zaprasza na spotkania pojazdy wszystkich marek z tablicami rejestracyjnymi H, a także młode klasyki (tzw. youngtimery), które mają więcej niż 20 lat i są w dobrym stanie. Co ważne nie wymaga się wcześniejszej rejestracji, a udział jest oczywiście  bezpłatny. 
Tematyczne niedziele:

•        14 maja 2023 r. – Klasa E

•        10-11 czerwca 2023 r. – „Baby Benz” (seria modelowa W 201)

•        2 lipca 2023 r. – 60 lat Pagody

•        23 lipca 2023 r. – supersamochody w ramach Coffee Run

•        6 sierpnia 2023 r. – AMG

•        13 sierpnia 2023 r. – 75 lat Porsche

•        20 sierpnia 2023 r. – coupé i kabriolety

•        17 września 2023 r. – pojazdy outdoorowe i użytkowe


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]