Corvette E-Ray

25 kwietnia 2023
Corvette E-Ray


Dokładnie 70 lat po premierze Corvetty na Motoramie w Nowym Jorku, Chevrolet powrócił, aby zaprezentować pierwszą w historii hybrydową Corvette z napędem na wszystkie koła i potężnym 6,2-litrowym silnikiem V8.E-Ray, bo taka nazwę nosi jest najszybszą produkcyjną Corvettą w historii, osiągając przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,5 sekundy!A to dzięki potężnemu układowi o mocy 655 KM. Sam silnik spalinowy ma 495 KM i 637 Nm maksymalnego momentu obrotowego. 

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]