Crossovery Kia — zestawienie najciekawszych modeli

2 maja 2024
Crossovery Kia — zestawienie najciekawszych modeli

Jeśli poszukujesz auta, które świetnie się prowadzi, jest niezawodne również w terenie, a do tego ma przestronne wnętrze i dynamiczny design to potrzebujesz SUV-a lub jak kto woli, crossovera. A Kia, to marka, która produje jedne z najciekawszych modeli na rynku, jak choćby Kia XCeed Plug In. Jednak producent ma w swoim portfolio wiele interesujących pozycji, poznaj je z nami!

Kia Crossover — przegląd najciekawszych modeli

Crossovery marki Kia to samochody, które charakteryzują wydajność, bezpieczne hamowanie, komfort jazdy i przestronne wnętrze. Każdy SUV/Crossover ma do wyboru inny silnik, napęd oraz wyposażenie, od których zależy również jego cena. Pośród całej gamy pojazdów przyjrzyj się tym modelom.

Kia XCeed PHEV

Ten model łączy wszechstronność crossovera z kompaktowym rozmiarem. Napęd hybrydowy plug-in zapewnia dynamiczną, ekonomiczną i ekologiczną jazdę! Auto prowadzi się bardzo lekko i jest niezwykle zwinne, więc sprawdzi się również w zgiełku miast.

Wnętrze jest przestronne, nowoczesne i bardzo komfortowe. Jest świetnie zaprojektowane, czego dowodem jest choćby niezwykle ergonomiczny pulpit. Nie brakuje w nim zaawansowanych systemów bezpieczeństwa oraz rozwiązań umilających pasażerom podróż. Na uwagę zasługuje świetne rozplanowanie przestrzeni dla pasażerów oraz bagażowej.

Kia Stonic

To miejski Crossover wyróżnia się na rynku nie tylko ciekawą linią nadającą mu charakteru, ale również świetnymi osiągami i zaawansowanymi rozwiązaniami. To sprawia, że jazda nim jest czystą przyjemnością — prosta i emocjonująca.

Ten model jest niezwykle wygodny, praktyczny i funkcjonalny. Zapewnia komfortową podróż dla wszystkich, oferując najnowsze technologie, jak na przykład: asystenta parkowania czy system multimedialny. To wszystko sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób poszukujących niezawodnego i wszechstronnego pojazdu do codziennej jazdy.

Kia Soul

Charakter — tym słowem można opisać ten pojazd. Wyróżnia się odważnym i oryginalnym designem, który rzuca się w oczy — kwadratowe proporcje są jego charakterystycznym wyznacznikiem w całym segmencie.

Jednak w Soul nie chodzi tylko o wygląd, wnętrze jest równie imponujące — przestronne i niezwykle funkcjonalne, a przy tym bardzo eleganckie. Na szczególną uwagę zasługują osiągi i wydajność. Auto jest niezwykle zwinne, przez co jego prowadzenie jest czystą przyjemnością. Nie brakuje również zaawansowanych rozwiązań poprawiających komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Kia SUV? Proszę bardzo!

Granica SUV/Crossover coraz bardziej się zaciera. Jednak w ofercie marki Kia znajdziemy kilka rasowych SUV-ów. Zwróć uwagę na poniższe modele.

Kia Telluride — wielki i luksusowy SUV

Wielki, potężny i luksusowy SUV, który wzbudza podziw na sam jego widok, a na trasach dominuje. To samochód na najwyższym poziomie, dopracowany w najmniejszych szczegółach.

Wnętrze jest niezwykle przestronne, ale również funkcjonalne. Telluride sprosta każdemu wyzwaniu dzięki mocnym jednostkom napędowym i solidnej konstrukcji. Mnogość rozwiązań technologicznych, jakie w nim znajdziemy sprawia, że jazda nim jest komfortowa i niezwykle bezpieczna.

Kia Seltos — kompaktowy i przestronny SUV

Ten stylowy i kompaktowy SUV nie tylko świetnie się prezentuje, ale jeszcze lepiej prowadzi. Jest dynamiczny, zwinny i ekonomiczny. Dzięki takiemu połączeniu każda podróż jest niezwykle przyjemna i komfortowa. A mocne i responsywne silniki sprawiają, że jazda jest płynna w mieście i poza nim.

Wnętrze tego modelu emanuje wygodą i komfortem. Pełen wachlarz najnowszych technologii zapewnia przyjemną jazdę kierowcy i pasażerom. Na uwagę zasługuje świetnie rozplanowanie przestrzeni wewnętrz i bagażnika.

Elektryczne Crossovery

W ofercie marki Kia znajdziesz kilka elektrycznych Crossoverów. Jak choćby Kia e-Soul.

Kia e-Soul

Ten model może stać się symbolem elektromobilności. e-Soul dba nie tylko o środowisko, ale także oferuje ekscytującą jazdę i zaawansowane technologie. Za tym samochodem przemawiają nie tylko względy ekologiczne, ale również ekonomiczne, ponieważ wykręca naprawdę imponujące zasięgi. Jest przy tym bardzo wydajny i dynamiczny.

e-Soul prezentuje się przy tym świetnie, a jego wnętrze jest bardzo przestronne i pełne rozwiązań, które sprawiają, że każda podróż staje się przyjemnością oraz jest niezwykle bezpieczna.

Hybrydowe Crossovery

W portfolio Kia jest wiele pojazdów z silnikiem hybrydowym, które rozpoznasz dzięki dopiskowi "PHEV" lub "HEV". Różnica polega na tym, że te pierwsze możesz dodatkowo ładować bezpośrednio z gniazdka. Poznaj jeden z przedstawicieli hybryd marki Kia.

Kia Niro PHEV

Ten model jest harmonijnym połączeniem wydajności, komfortu i wsparcia środowiska. Dwa silniki, elektryczny i spalinowy, idealnie ze sobą współpracują, oferując niską emisyjność, oszczędność paliwa i niezwykle dynamiczną jazdę.

Ten hybrydowy crossover to komfort i wygoda, dzięki solidnemu wykonaniu, świetnie rozplanowanemu wnętrzu i mnogości rozwiązań, które każdą podróż czynią przejmą dla kierowcy i pasażerów. Model jest przy tym niezwykle zwinny i bezpieczny.

Crossover Kia w leasingu od Vehis

Wybierając finansowanie Vehis możesz sobie pozwolić na jeszcze mocniejsze auta, w jeszcze lepszej cenie!

Kia Sorento

Ten elegancki crossover jest niezwykłym połączeniem wydajności i wygody. Zapewnia imponujące osiągi i niezwykły komfort jazdy. Do tego prezentuje się świetnie, linia jest dynamiczna, elegancka i od razu kojarzy się z luksusem.

Na uwagę zasługuje niezwykle przestronne dopracowane w najmniejszych szczegółach wnętrze, z najnowszymi technologiami, które sprawiają, że każda podróż jest komfortowa i bezpieczna. Kia Sorento jest dostępna z finansowaniem Vehis, dzięki czemu jej wybór jest jeszcze bardziej racjonalny i opłacalny!

Kia Sportage

To jeden z najlepiej rozpoznawalnych modeli w świecie SUV-ów. Łączy w sobie wszechstronność, styl, elegancki wygląd i imponujące osiągi. Przyciąga uwagę dynamiczną linią z przykuwającymi wzrok detalami. Dzięki temu wyróżnia się na tle konkurencji.

Oprócz tego prowadzi się świetnie, a synonimami samochodu mogą stać się moc, stabilność i bezpieczeństwo. Każda jazda jest przy tym przyjemnością dzięki przestronnemu wnętrzu pełnemu najnowszych technologii. Ten model nadaje się do jazdy po mieście, jak i w teren. A z Vehis masz go o wiele taniej!

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]