Dwa miliony Porsche Panamera

5 grudnia 2023
Dwa miliony Porsche Panamera


Wczoraj z fabryki Porsche w Lipsku (Niemcy, Saksonia) zjechało dwumilionowe  auto. To Panamera Turbo E-Hybrid w kolorze Madeira Gold Metallic. Trafi do klienta w Dubaju.Obecnie fabryka zatrudnia ponad 4400 osób. W ostatnich latach zakład ten przekształcił się w centrum eksperckie z zakresu elektromobilności. W przyszłości pozwoli na produkcję trzech rodzajów układów napędowych na jednej linii: spalinowych, elektrycznych i hybrydowych.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]