Dwa radiowozy zderzyły się w Kole

28 grudnia 2023
Dwa radiowozy zderzyły się w Kole

Niedawno pisaliśmy o zderzeniu jadących na sygnale dwóch karetek pogotowia w Krakowie (szczegóły TUTAJ). Tym razem mamy informację o zderzeniu dwóch radiowozów.


Zdarzenie miało miejsce w Kole, w nocy z 26 na 27 bm. obok przychodni NZOZ. Oznakowany radiowóz zderzył się tam z policyjnym Volkswagenem Transporterem.


Na szczęście żaden z policjantów jadących w tych samochodach nie ucierpiał. Ale auta uległy sporym uszkodzeniu, zwłaszcza oznakowana Kia.


Jak informuje e-kolo.pl wszelkie czynności na miejscu kolizji wykonywane były pod nadzorem prokuratora. 


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]