Elektryczny Lucid Air Dream Edition R (kosztuje milion zł) spłonął w Warszawie

19 kwietnia 2024
Elektryczny Lucid Air Dream Edition R (kosztuje milion zł)  spłonął w Warszawie

Dzisiaj przed południem w Warszawie, na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Madalińskiego w wyniku wypadku spłonął elektryczny Lucid Air Dream Edition R. Cena takiego samochodu to około milion złotych.Według niepotwierdzonych jeszcze informacji kierowca "elektryka" ratując się przed stłuczką uderzył autem w słup.


Jak do tej pory w Polsce były tylko dwa takie samochody. Postał zatem jeden.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]