Emma Raducanu i Porsche

24 sierpnia 2023
Emma Raducanu i PorscheDwa lata temu tenisistka Emma Raducanu wygrała turnieje Wielkiego Szlema – okazała się najlepsza na US Open 2021.


Po tym sukcesie 21-letnia Brytyjka została globalną ambasadorką Porsche. Te piękne zdjęcia, autorstwa Radki Leitmeritz, są częścią projektu fotograficznego Court Supremes, opublikowanego przez Porsche Central and Eastern Europe i Porsche AG.


Przypomnijmy, że Polka, Iga Świątek nawiązała współpracę z polskim przedstawicielem Porsche.Fot. Radka Leitmeritz
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]