EQS 680 SUV. "To, co dobre, musi być również piękne"

19 kwietnia 2023
EQS 680 SUV. "To, co dobre, musi być również piękne"

Mercedes-Maybach przedstawił dzisiaj swój pierwszy całkowicie elektryczny model z serii - Mercedes-Maybach EQS 680 SUV (wstępne dane: połączone zużycie energii 24,4-22,5 kWh/100 km; emisje CO2: 0 g/km).Ten niezwykły  samochód opiera się na technologii EQS SUV z Mercedes-EQ i łączy ją z ekskluzywnością Maybach – zgodnie z maksymą Karla Maybacha: "To, co dobre, musi być również piękne".


"Klienci Mercedes-Maybach oczekują niezwykłych rzeczy, a my dążymy do przekroczenia ich wysokich oczekiwań. Mercedes-Maybach EQS SUV łączy nasze ambicje w zakresie cyfryzacji i elektryfikacji z naszym skoncentrowaniem na segmencie luksusowym. Pierwszy w pełni elektryczny pojazd od Mercedes-Maybach uzupełnia najlepsze technologie od Mercedes-Benz o dodatkowy komfort i indywidualne detale, które są dostępne tylko z Mercedes-Maybach"  - powiedział podczas prezentacji Ola Källenius, przewodniczący Zarządu Grupy Mercedes-Benz AG.Moc Mercedesa-Maybacha EQS  to  680 KM dzięki dwóm elektrycznym silnikom. Ten sporych rozmiarów SUV rozpędza się do 100 km/h w 4,3 sekundy a jego prędkość maksymalna to  210 km/h. Bateria jest bardzo duża – aż  108 kWh, co pozwoli na przejechanie około 600 km.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]