Europejski Dzień bez Samochodu 2023. Dziś bezpłatnie pojedziesz komunikacją

22 września 2023
Europejski Dzień bez Samochodu 2023. Dziś bezpłatnie pojedziesz komunikacją

W piątek, 22 września przypada Europejski Dzień Bez Samochodu. W wielu miastach Polski pojedziesz komunikacją miejską za darmo. Skorzystasz? Na zdjęciu (z dzisiaj) spory ruch - jednak wolimy samochody?


Światowy Dzień Bez Samochodu jest coroczną inicjatywą, która ma na celu zwrócenie uwagi na problem zanieczyszczenia powietrza, korków ulicznych oraz promowanie bardziej ekologicznych środków transportu. Obchodzony jest 22 września każdego roku i zachęca ludzi na całym świecie do rezygnacji z samochodu na rzecz bardziej zrównoważonych alternatyw.


Dzień ten został po raz pierwszy zainicjowany w 1997 roku przez Europejską Federację Transportu i Środowiska. Pierwsza edycja miała miejsce w kilku europejskich miastach, ale szybko rozprzestrzeniła się na inne kontynenty.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]