Women’s World Car of the Year

29 listopada 2023
Women’s World Car of the Year

75 dziennikarek motoryzacyjnych z 52 państw wybiera Women’s World Car of the Year czyli Światowy Samochód Roku Kobiet.

Dziennikarki z pięciu kontynentów wybiorą spośród 63 aut kandydujących do corocznej nagrody Best Cars in the World.

Jurorki WWCOTY najpierw wybiorą zwycięzców według kategorii. Samochody, które uzyskają najwyższy wynik w każdym segmencie, przejdą do następnego etapu. Zwycięskie auta każdej kategorii zostaną ogłoszone 29 stycznia a ostateczny werdykt „Światowego Samochodu Roku Kobiet” poznamy 8 marca przyszłego roku.


Kryteria głosowania opierają się na tych samych zasadach, którymi kieruje się każdy kierowca przy zakupie pojazdu. To nie jest „samochód kobiety”, bo taka koncepcja nie istnieje, ale to samochód dla każdego.


Aspekty takie jak między innymi bezpieczeństwo, jakość, cena, design, łatwość prowadzenia i wpływ na środowisko to czynniki, które jurorki biorą pod uwagę podczas głosowania.


Poniżej lista samochodów, z których wyłoniony zostanie Women’s World Car of the Year 2024.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]