BMW rozpadło się na części po uderzeniu w drzewa

12 października 2023
BMW rozpadło się na części po uderzeniu w drzewa

Droga z Łukowa do Józefowa. Około godziny 7. przypadkowy kierowca natknął się na wrak samochodu. Na szczęście zatrzymał się i podszedł do rozbitego auta. Okazało się, że jest tam nieprzytomny mężczyzna.

Wezwane na miejsce zdarzenia Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ciężko rannego 28-latka przetransportowało do jednego z lubelskich szpitali.

Policja zaś zabezpieczyła miejsce wypadku. Na razie nie wiadomo, dlaczego kierowca BMW zjechał z drogi do lasu. Raczej musiał jechać bardzo szybko, bo elementy samochodu, którym kierował zostały rozrzucone na przestrzeni kilkudziesięciu metrów.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]