Fiat Topolino: smak Dolce Vita

9 lipca 2023
Fiat Topolino: smak Dolce Vita

    Gama składa się z dwóch nadwozi: „zamkniętego” i „otwartego

    Myszka przejedzie 75 kilometrów

    Pełne ładowanie trwa 4 godziny

    Na pokładzie… prysznic

    Nowym fiacikiem można jeździć od 14 roku życia.

Oto Fiat Topolino, fajny samochodzik elektryczny dla każdego - dla rodzin, a nawet dla najmłodszych, bo minimalny wiek do jego prowadzenia wynosi 14 lat.  To autko dla krótkodystansowej mobilności miejskiej. Uosabia styl włoskiego  „New Dolce Vita”.

 

Fiat Topolino to młodszy brat modelu 500, którt swoją nazwę i design zaczerpnął od oryginalnej, legendarnej już 500, pieszczotliwie nazywanej ze względu na swojej niewielkie rozmiary „Topolino” czyli myszka.

 

Gama składa się z dwóch różnych nadwozi, jednego zamkniętego i jednego otwartego. Najważniejsze cechy tego „prawie auta” to bardzo małe rozmiary w porównaniu z normalnym samochodem (2,53 m długości), łatwości prowadzenia i prędkość maksymalna wynosząca 45 km/h.  Obydwa - dzięki akumulatorowi o pojemności 5,4 kWh – na jednym ładowaniu przejadą  do 75 km.  Ich pełne naładowanie trwa 4 godziny.

Ciekawostką jest… prysznic. Fiat Topolino może zostać bowiem poddany delikatnej personalizacji. Można będzie w nim zamontować wspomniany prysznic zaprojektowany z myślą o dniach spędzanych na plażach włoskiego wybrzeża. Jest też mały wiatraczek.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]