Ford Mustang GT3 wraca na tor

9 czerwca 2023
Ford Mustang GT3 wraca na tor

Ford poinformował dzisiaj oficjalnie , że  w 2024 roku wraca do wyścigowej kategorii GT3. Zbudowany na bazie nowego Mustanga Dark Horse z 2024 roku, wyścigowy Ford został właśnie zaprezentowany podczas uroczystości celebrujących stulecie Le Mans, w przeddzień rozpoczęcia wyścigu.Wyczynowy Mustang GT3 został wyposażony w wykonane na zamówienie zawieszenie z krótkimi wahaczami, umieszczoną z tyłu skrzynię biegów, poszycie nadwozia z włókna węglowego, a także specjalny pakiet aerodynamiczny opracowany z myślą o wyścigach kategorii GT3.


Ostatni triumf Forda w 24-godzinnym wyścigu Le Mans święcił w 2016 roku model Ford GT.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]