Ford Nugget nowej generacji

24 sierpnia 2023
Ford Nugget nowej generacji

Ford przy współpracy ze znaną firmą zajmującą się budową aut turystycznych, Westfalią, zaprezentował nowego kampera o nazwie Nugget.


Kolejna generacja tego kampera korzysta z nowej platformy Forda, wprowadzonej w tym roku dla rodziny Transita i Tourneo Customa, dla której przygotowano nowe, rozwiązania projektowe, systemy komunikacji i wspomagania jazdy.


W strefie mieszkalnej użytkownicy znajdą nowe, materiały wykończeniowe, znajdą rozszerzoną funkcjonalność i będą mogli korzystać z opcji dachu solarnego.Nugget nowej generacji będzie wprowadzany na rynek etapami, począwszy od serii Nugget Titanium z uchylnym dachem i silnikiem EcoBlue o mocy 170 KM i ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów. Inne wersje, w tym z napędem PHEV, zostaną wprowadzone w ciągu kolejnych 12 miesięcy.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]