Ford Ranger Wildtrak w Polsce. Znamy ceny

29 sierpnia 2023
Ford Ranger Wildtrak w Polsce. Znamy ceny

Ford Polska wprowadza do oferty Rangera w wersji Wildtrak w dwóch wersjach silnikowych. To jednostka 2.0 EcoBlue Bi-Turbo o mocy 205 KM i 500 Nm maksymalnego momentu obrotowego z automatyczną, 10-biegową skrzynią biegów i z  silnikiem 3.0 V6 EcoBlue o mocy 240 KM i 600 Nm – także z automatyczną skrzynią biegów.Wildtrak  ma napęd na  cztery koła e-4WD z możliwością manualnego oraz automatycznego sterowania napędami. Posiada także elektroniczną blokadę tylnego mechanizmu różnicowego oraz dodatkowe ustawienia związane z jazdą terenową.Ford Ranger Wildtrak wyróżnia się  relingami dachowymi, nakładką skrzyni ładunkowej w kolorze Boulder Grey, tylną klapą wyposażoną w mechanizm podnoszenia/opuszczania w szyną mocowania ładunku z regulowanymi uchwytami  a także uchwytami mocowania ładunku wewnątrz skrzyni ładunkowej. 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich z oponami wielosezonowymi 255/65 to standard w tej wersji Forda Rangera.We wnętrzu znajduje się 12-calowy dotykowy ekran SYNC 4A z systemem nawigacji satelitarnej oraz bezprzewodową obsługą Apple CarPlay oraz Android Auto, a także skórzaną tapicerkę Soho. Standardem jest również 8-calowy wyświetlacz na tablicy zegarów.Ford Ranger w wersji Wildtrak wyposażony jest ponadto w przednie reflektory ze światłami do jazdy dziennej w technologii LED, przednie światła przeciwmgielne w technologii LED, system oświetlenia zewnętrznego 360 stopni oraz oświetlenie skrzyni ładunkowej.Cennik startuje od 209 600 zł dla silnika 2.0 EcoBlue Bi-Turbo 205 KM i od 248 800 zł dla 3.0 V6 EcoBlue 240 KM.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]