Funkcje samochodu będziesz kupował w sklepie

8 maja 2023
Funkcje samochodu będziesz kupował w sklepie

Przed zakupem samochodu, konfigurując jego wyposażenie, nie musisz już martwić się, że zapomnisz o jakiejś ważnej dla ciebie funkcji. Po prostu dokupisz sobie ją później  bez konieczności podłączania  auta do oddzielnego sprzętu a co za tym idzie wizyty w serwisie. 


Przykładem takiego rozwiązania niech będzie pokazany tutaj  jakiś czas temu elektryczny SUV Kia o nazwie EV9. Zastosowana w tym samochodzie technologie  Software Defined Vehicle (SDV) wraz z funkcjami dostępnymi na żądanie oraz aktualizacje oprogramowania over-the-air (OTA), umożliwią zdalny zakup i instalację nowych elementów oprogramowania, dostosowanych do potrzeb.


Model EV9 będzie pierwszym samochodem Kia oferującym szereg funkcji i usług cyfrowych dostępnych za pośrednictwem sklepu Kia Connect Store.Oprócz systemów, jak Highway Driving Pilot (HDP), który zapewnia jazdę autonomiczną na poziomie trzecim, kolejne usługi na żądanie będą wprowadzane do oferty za pośrednictwem wspomnianego wyżej  sklepu.


Sklep Kia Connect Store oferuje dostęp do szeregu funkcji, takich jak np. Remote Smart Parking Assist 2, który umożliwia kierowcom zdalne parkowanie samochodem także wtedy, gdy znajdują się poza nim. 


Kia Connect Store oferuje również dostęp do funkcji o nazwie Lighting Pattern, która zapewnia pięć różnych trybów świecenia dwóch grup małych sześciennych lamp, które znajdują się z przodu SUV-a. vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]