Honda NSX (o zgrozo) na prąd?

27 września 2023
Honda NSX (o zgrozo) na prąd?

Podczas salonu samochodowego Japan Mobility Show w Tokio, który odbędzie się w przyszłym miesiącu Honda zaprezentuje trzy prototypy.

 

Najciekawszym naszym zdaniem jest pojazd o nazwie Specialty Sports Concept, który prawdopodobnie jest zapowiedzą kultowego NSX-a w wersji (niestety) tylko elektrycznej.

 

Honda informuje, że samochód ten zapewni „czystą radość z jazdy” i „przekroczy ograniczenia czasu, nawet w dobie elektryfikacji i popularyzacji technologii zautomatyzowanej jazdy”.25 października Honda pokaże także mały samochód elektryczny o nazwie Sustainia-C i dwumiejscowe autko elektryczne o nazwie CI-MEV.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]