Hyundai Santa Fe 2024. Nieco pudełkowaty, ale piękny. Prawda?

18 lipca 2023
Hyundai Santa Fe 2024. Nieco pudełkowaty, ale piękny. Prawda?

Hyundai zaprezentował własnie całkowicie nowego Santa Fe. Trudno oceniać to auto tylko po zdjęciach jakie otrzymaliśmy od producenta, ale wygląda znakomicie. Prawda?

 


To już piąta generacja tego średniej wielkości SUV-a. Dotychczasowa była produkowana od 2018 roku. Nie da się ukryć, że projekt jest niekonwencjonalny (niektórzy doszukają się zapewne podobieństw do Land Rovera), a charakteryzuje się nie tylko pudełkowatym kształtem,  ale i ogromnym bagażnikiem z wielką,l prawie pionową, tylną klapą zapewniając użytkownikom przestrzeń przypominającą… taras. Mamy więcej zdjęć. Są TUTAJ.

 


„Całkowicie nowy Santa Fe to SUV, który znajduje idealną równowagę między życiem w mieście i wspaniałym otoczeniem, radząc sobie ze wszystkim, od zajętych rodzinnych tras po przygody na kempingach samochodowych” — napisał SangYup Lee (to executive vice President and Head of Hyundai Global Design Center)  w komunikacie jaki otrzymaliśmy.

 


Nowy Santa Fe będzie miał swoją światową premierę w sierpniu na kanale YouTube Hyundaia. Wtedy też dowiemy się jakie napędy otrzyma. Jedno jednak jest pewne. To nie będzie napęd na prąd!


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]