Hyundai — wyprzedaż rocznika 2023

29 lutego 2024
Hyundai — wyprzedaż rocznika 2023

Wyprzedaż rocznika to najlepszy moment na to, by zyskać nowe Modele Hyundai o wiele taniej w 2024 roku i to u autoryzowanych dealerów Hyundai. Czym jest wyprzedaż rocznika?

To nic innego jak pewnego rodzaju "wietrzenie magazynów". Producent wyprzedaje serię z danego roku i w ten sposób robi miejsce dla kolejnych, nowszych aut. Dzięki temu zyskuje producent, który wyprzedaje swoje ostatnie sztuki oraz cierpliwi klienci, którzy nieużywane samochody kupują znacznie taniej.

Czy wyprzedaż rocznika 2023 Hyundai się opłaca?

W 2021 roku klienci na wyprzedaży rocznika 2020 zyskiwali do 14 000 zł! Na wyprzedaży rocznika 2021 czekały nieco niższe rabaty. Jednak już przy wyprzedaży rocznika 2022 nie było tak kolorowo, ponieważ na klientów czekały podwyżki.


Jak jest w roku 2024? Wyprzedaż rocznika 2023 w Hyundai przyniosła skromne rabaty, ale nie tak widowiskowe — ale coś jest. Ile można zaoszczędzić? Nawet 12% wartości auta. A da się taniej? Z VEHIS.PL tak!

Wyprzedaż? Od wyboru do zakupu

Hyundai przygotował w tym roku całkiem sporo różnych rozwiązań. Nim jednak skorzystasz z oferty wyprzedażowej pamiętaj o tych czterech krokach:


1.Odwiedź stronę dilera Hyundai i porównaj rozmaite modele pod kątem ich dopasowania do Twoich potrzeb.


2.Przejdź do przetestowania nowych model Hyundai poprzez umówienie się na jazdę testową.


3.Porównaj rozmaite formy nabycia pojazdu od gotówki czy leasing z finansowaniem Hyundai finance oraz propozycję od VEHIS dla wybranego modelu.


4.Zdecyduj się na zakup, ponieważ oferta jest ważna do wyprzedania sztuk, dlatego nie warto zwlekać z decyzją zbyt długo.


Podczas analizy propozycji dilera samochodowego zwróć uwagę nie tylko na wybór modeli Hyundai. Dopasowane auto to jedno. Odrębną sprawą są rozmaite dodatkowe benefity jak promocyjny kontrakt serwisowy, wysokość wpłaty własnej, czy dostępny pakiet ubezpieczeń OC, AC i NNW — zasada jest jedna, wyciągnij ile się da!

Finansowanie oferty wyprzedażowej

Samochody w ofercie wyprzedażowej dostępne są w rozmaitych wariantach finansowania. Może to być zakup za gotówkę czy na kredyt. Inną opcją jest leasing czy opcja wynajmu Hyundai fleet lease, który jest rozwiązaniem, które łączy leasing operacyjny z ubezpieczeniem i obsługą serwisową.


Leasing jest kontraktem między podmiotem zawierającym umowy leasingu a klientem indywidualnym czy firmą, który charakteryzuje się tym, że pojazd do momentu jego wykupu pod koniec umowy leasingu nie jest własnością klienta.


Nim jednak podejmiesz decyzję, porównaj wszystkie oferty i wybierz tę, która jest dla ciebie najbardziej opłacalna. Niekiedy w propozycjach występują różnice między elektrykami a silnikami benzynowymi, kontrakt serwisowy też nie zawsze jest dostępny... i tu pojawia się VEHIS.PL z przejrzystymi zasadami i dużymi rabatami.

Sfinansuj zakup z VEHIS

Leasing VEHIS to doskonała alternatywa nawet dla najmu długoterminowego od Hyundaia. Dlaczego? Niska wpłata własna, wsparcie serwisowe oraz koszt ubezpieczenia w racieto je łączy. Jednak VEHIS.PL idzie o krok dalej i możesz wymienić lub zwrócić samochód w każdej chwili i wykupić po ustalonej z góry cenie.


Poza tym nie interesuje cię limit kilometrów, ponieważ tu go nie ma i nie czekają na ciebie ukryte dopłaty za ponadnormatywne zużycie pojazdu! A oprócz tego możesz liczyć na bardzo duże upusty cenowe! Takie rzeczy tylko na VEHIS.PL. A co na Ciebie czeka w ofercie?

Korzystne opcje od VEHIS.PL, a auta od autoryzowanych dealerów Hyundai

W ofercie marki Hyundai jest wiele interesujących modeli. Przedstawiamy najciekawsze z nich, które z VEHIS wychodzą o wiele korzystniej! A są to:


  • Hyundai Elantra to kompaktowy samochód osobowy, który łączy w sobie styl, komfort i technologię. Wyróżnia się dynamiczną sylwetką i nowoczesnym wnętrzem, oferującym zaawansowane systemy bezpieczeństwa i multimedialne. Jest dostępny zarówno w wersji sedan, jak i hatchback, wpisując się w różne preferencje kierowców. Z VEHIS model ten jest tańszy na wyprzedaży nawet o 9 536 zł!

  • Hyundai Ioniq 5 to przełomowy elektryczny SUV średniej wielkości, który charakteryzuje się futurystycznym designem oraz imponującym zasięgiem na jednym ładowaniu. Oferuje przestronne wnętrze w wysokiej jakości materiałów, zaawansowane technologie wspomagające kierowcę i szybkie ładowanie, co czyni go jednym z liderów w segmencie elektrycznych pojazdów. Ten model dzięki VEHIS można nabyć taniej nawet o 34 738 zł!

  • Hyundai Kona to z kolei mały SUV, który oferuje dynamiczne osiągi, ekonomiczną jazdę, stylowy wygląd i bogate wyposażenie. Dostępny jest w wersjach z napędem benzynowym, diesla, a także jako elektryk. Kona wyróżnia się swoją wszechstronnością, będąc odpowiednim wyborem zarówno do jazdy miejskiej, jak i na dłuższe wypady. Na wyprzedaży rocznika z VEHIS jest tańszy nawet o 13 747 zł.

  • Hyundai Santa Fe to duży SUV, który oferuje przestronne wnętrze, wysoki komfort jazdy oraz bogate wyposażenie standardowe. Jest idealny dla rodzin, oferując dużo miejsca dla pasażerów i ich bagażu. Dostępny z różnorodnymi jednostkami napędowymi, w tym z napędem hybrydowym, Santa Fe łączy osiągi z efektywnością. W ofercie wyprzedażowej i propozycji od VEHIS możesz zyskać do 21 692 zł oszczędności!

  • Hyundai Tucson to popularny kompaktowy SUV, który łączy w sobie atrakcyjny design, przestronne wnętrze i nowoczesne technologie. Jest dostępny w różnych wersjach silnikowych, w tym jako hybryda i hybryda plug-in, oferując dobry kompromis między osiągami a ekonomicznością. Na wyprzedaży rocznika z VEHIS zyskujesz nawet do 27 107 zł!

  • Hyundai i10 to mały samochód miejski, który oferuje zaskakująco przestronne wnętrze jak na swoje wymiary, nowoczesny design oraz ekonomiczne silniki. Jest idealny do zatłoczonych miast, dzięki swoim kompaktowym wymiarom i zwinności. Skorzystaj z wyprzedażowej oferty na VEHIS.PL i zyskaj do 5 489 zł oszczędności!

  • Hyundai i20 to samochód klasy B, który wyróżnia się nowoczesnym designem, przestronnym wnętrzem i zaawansowanymi technologiami. Jest to model, który łączy w sobie komfort, bezpieczeństwo i styl, będąc doskonałym wyborem dla osób szukających dynamicznego, ale praktycznego samochodu. W ofercie wyprzedażowej na VEHIS zyskujesz nawet do 6 412 zł!

  • Hyundai i30 to kompaktowy hatchback, który oferuje wysoki poziom komfortu, zaawansowane technologie oraz dynamiczne osiągi. Przyciąga uwagę swoim eleganckim designem i przestronnością, będąc idealnym wyborem dla rodzin i osób ceniących sobie połączenie funkcjonalności z przyjemnością z jazdy. W wyprzedaży rocznika z VEHIS dostępny jest taniej nawet o 20 201 zł!

Oprócz tego czekają modele Bayon i Ioniq 6, które w VEHIS.PL dostępne są w ofercie przygotowywanej indywidualnie.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]