Iga Świątek i Porsche. Jej wybór to Panamera

22 sierpnia 2023
Iga Świątek i  Porsche. Jej wybór to  Panamera

 Fot. Porsche Tennis


Tenisowy turniej Western & Southern Open odbył się po raz pierwszy w 1899 roku i jest najstarszym profesjonalnym turniejem w USA, który nadal jest rozgrywany w tym samym miejscu. Jako część US Open Series, jest ważnym miejscem dla graczy w drodze na US Open w Nowym Jorku. Grała w nim nasza Iga Swiątek. Choć przegrała walkę o finał z turnieju jest bardzo zadowolona. Może dlatego, że miała do dyspozycji Porsche.

 

„To miłe, że mój partner, Porsche, wspiera ten fantastyczny turniej. Czuję się tutaj jak w domu – powiedziała czterokrotna zwyciężczyni Wielkiego Szlema Iga Świątek.

 

Podobnie jak w przypadku innych czołowych gwiazd, Iga, numer 1 na świecie, również otrzymała Porsche na turniejowy tydzień. Świątek do dyspozycji otrzymała Cayenne Turbo GT.

 

"Naprawdę lubię to auto. Jest bardzo sportowy i ma dużo mocy. Szkoda tylko, że w USA nie można w pełni wykorzystać potencjału tego samochodu” – powiedziała, zanim przyznała, że ​​jej ulubionym Porsche jest Panamera.

 

„To mój wielki faworyt. To idealny samochód do codziennego użytku, ponieważ jest jednocześnie sportowy i wygodny. Po prostu uwielbiam ten samochód.”

 

Tegoroczny finał Wielkiego Szlema rozpocznie się 28 sierpnia. Iga Świątek bronić tam będzie tytułu.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]