Parada Porsche...

8 czerwca 2023
Parada Porsche...

W dniach 9-11 czerwca odbywa się kolejna edycja Porsche Parade.  Tegoroczna jest szczególna i liczba samochodów nie jest przypadkowa. Związana jest ona z wyjątkowymi rocznicami: 75-leciem sportowych samochodów Porsche oraz 100-leciem słynnego 24-godzinnego wyścigu w Le Mans.


Porsche Parade rozpoczęło się dzisiaj tj. 9 czerwca o godzinie 9:11 pod katowickim Spodkiem. Do godziny 11 można tam było podziwiać najciekawsze współczesne i klasyczne samochody Porsche. Później, 75 załóg wyruszyło na trasę wiodącą przez Śląsk i Dolny Śląsk pod Halę Stulecia we Wrocławiu. Tam samochody można zobaczyć wokół Fontanny Multimedialnej od piątku 9 czerwca 2023 wieczorem do niedzieli 11 czerwca 2023 do godziny 11.


Odwiedzający będą mogli zobaczyć nowe i historyczne modele Porsche. Podziwiać będzie można m.in. 356 Speedster, czyli jedną z wersji pierwszego modelu marki. Jednocześnie z 75-leciem marki swoje urodziny obchodzi bowiem Porsche 356 w wersji coupé, który był pierwszym samochodem sportowym producenta ze Stuttgartu-Zuffenhausen.W czasie, kiedy auta będą eksponowane we wrocławskiej Hali Stulecia, uczestnicy udadzą się do Francji śledzić zmagania drużyn Porsche na Torze Sarthe podczas jubileuszowego 24-godzinnego wyścigu w Le Mans, który w tym roku obchodzi swoje 100-lecie.


Zdjęcia Porsche Parade 2022


Po powrocie z Le Mans, 11 czerwca 2023 o godzinie 11 załogi udadzą się trasą przez Dolinę Baryczy na północ Wielkopolski, do Weranda Home w Sławicy.

Tegoroczna Porsche Parade odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Katowice oraz Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Wrocławia.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]