Karambol w Krakowie. Uszkodzonych pięć aut, w tym „elektryk”

27 czerwca 2024
Karambol w Krakowie. Uszkodzonych pięć aut, w tym „elektryk”

Ten news zapewne nie spodoba się przeciwnikom samochodów na prąd. Nie spodoba się, bowiem… w wyniku karambolu 5 aut jaki miał miejsce dzisiaj tj. 26 czerwca w Krakowie biorący w niej udział Nissan Leaf…nie zapalił się.

 


Do zdarzenia doszło na al. Mickiewicza obok skrzyżowania z  ul. Reymonta (w kierunku ronda Matecznego). Według wstępnych ustaleń na jadącego prawidłowo buspasem Nissana wjechał zmieniający  niespodziewanie pas Peugeot. W wyniku tego  Leaf uderzył w Mercedesa GLC. Kolejne uszkodzone samochody to Mercedes klasy E i Dacia.

 

Na szczęście nikt nie został ranny. Jedynie podróżujące Mercedesem E dziecko uskarżało się na ból pleców.

 

Podróżująca wynajętym w Warszawie GLC  rodzina z Arabii Saudyjskiej musiała czekać na zastępcze auto.

 

Chwilę po kraksie omijający miejsce zdarzenia autobus MPK zarysował Mercedesa E.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]