Kia K3 na zdjęciach

9 sierpnia 2023
Kia K3 na zdjęciach

Kia zaprezentowała dzisiaj nową generację samochodu o nazwie K3, który nie jest oferowany w Europie.Ten produkowany w Nuevo Leon w Meksyku fastback został zaprojektowany zgodnie z filozofią projektowania „Opposites United”.Kia K3 będzie oferowana z silnikiem o pojemności 1,6 litra o mocy 123 KM. Po raz pierwszy dostępna będzie również sportowa wersja GT-Line z silnikiem o pojemności 2,0 litrów o mocy 152 KM. Na niektórych rynkach K3 będzie oferowana także z silnikami o pojemności 1,4 litra.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]