Kia Soul 2024 na zdjęciach

23 sierpnia 2023
Kia Soul 2024 na zdjęciach

Tak Kia Soul wyglądała do tej pory......a tak wygląda teraz
Kia Soul to kompaktowy crossover SUV produkowany od 2008 roku. W Polsce dostępna jest tylko jego elektryczna wersja (e-Soul). Na zdjęciach prezentujemy model produkowany i sprzedawany w USA, gdzie wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem rynku. Ceny na tamtejszym rynku zaczynają się od  21 315 dolarów (o 230 dolarów niż auto z rocznika 2023). Topowy model (Soul EX)  kosztuje 25 615 dolarów.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]